Kilka słów o nas

Pomysł założenia firmy narodził się w naszych głowach w 1990 roku. Na realizację nie czekaliśmy długo i tego samego roku powstała firma BEWA. Nazwa firmy to połączenie nazwisk współzałożycieli – Bednarczuk i Waszak.

Z początku nasza firma zajmowała się tylko i wyłącznie obróbką drzewa, renowacją mebli oraz drobnymi usługami stolarskimi. Jednak w 91 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku zmieniliśmy profil naszych usług – zajęliśmy się obróbką tworzyw sztucznych, a dokładniej wyrobem szpalt do gilotyn introligatorskich.

W bardzo krótkim czasie nasze szpalty zyskały dobra sławę wśród polskich drukarni. Wysoka jakość sprzedawanych produktów, niska cena oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliły nam zachować pozycję lidera na rynku szpalt do dziś. Dzięki solidności i sumienności możemy z powodzeniem zaopatrywać drukarnie na terenie całej Polski.

W 2005 roku nasza firma poszerzyła swą działalność o obszary związane z serwisem narzędzi ogrodowych. Serie kursów i szkoleń pokazały nam jak odpowiednio się zająć każdego rodzaju maszyną, zaś osobiste zamiłowanie do mechaniki sprawia, że kosiarki serwisowane u nas chodzą jak nowe.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Zespół firmy WPPU BEWA S.C.